wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » BLOG
Kontakt
Chmura tagów

BLOG

alt

Firma HP wprowadza innowacyjne rozwiązanie w drukarkach laserowych - nowa era drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych HP Neverstop

Firma HP wprowadza innowacyjne rozwiązanie w drukarkach laserowych - nowa era drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych HP NeverstopW świecie urządzeń dla domu i małej firmy aż zawrzało. Firma HP skutecznie wyprzedziła konkurencję w kwestiach sprawnej obsługi proponowanych urządzeń, jak również kojarzącej się do tej pory z problemami, wymiany materiałów eksploatacyjnych. Urządzenia laserowe wymagały dotąd wzywania serwisu, gdy kończył się toner. Teraz uzupełnienie tonera to błahostka dla każdego użytkownika, a gdy dodać do tego mnogość funkcji, możliwość łączenia z komputerem bezprzewodowo, szybki wydruk i dość mocną rozdzielczość - mamy całkiem ciekawe urządzenie z powodzeniem wspierające pracę z dokumentami w niewielkich środowiskach biurowych i w domu.
Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu