wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Praca w PC-NET

Praca w PC-NET

agapo.pl z siedzibą w Częstochowie z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych ( kserokopiarek, sprzętu komputerowego, tonerów itd. ) zatrudni pracownika na stanowisko wymagające skupienia i dokładności. Idealne stanowisko dla osoby preferującej siedzący tryb pracy przy komputerze:
Administrator sklepu internetowego oraz serwisów portalowych

Obowiązki:
- wprowadzanie i aktualizacja pozycji na sklepie www.agapo.pl  - opieka nad sklepem
- wprowadzanie i aktualizacja aukcji na
www.allegro.plwww.olx.pl
- dodawanie ogłoszeń do katalogów
- redagowanie tekstów, prezentacji, folderów
- zarządzanie treścią stron internetowych, profili, ogłoszeń
- wdrażanie nowych pomysłów prowadzących do zwiększenia sprzedaży
- nadzór i odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie stron internetowych
- analiza obciążenia i ruchu stron internetowych, ustalanie parametrów stron dla jak najlepszego ich funkcjonowania itp.
- wiedza o produktach znajdujących się w ofercie firmy

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu sklepu internetowego ( realizacja celów sprzedażowych )
- doświadczenie w zakresie tworzenia skutecznych treści i materiałów o charakterze marketingowym, poradnikowym ( preferowane w branży IT )
- doświadczenie w dodawaniu do katalogów, prowadzeniu profili firmowych w serwisach społecznościowych
- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży - mile widziane
- biegła obsługa komputera, umiejętność obsługi programów graficznych, pakietu Office w tym MS Excel
- znajomość narzędzi do obsługi kanałów social media, a także narzędzi do analizy i monitorowania swoich profili oraz Google Analytics
- znajomość języków programowania HTML, PHP – będzie atutem
- znajomość marketingu internetowego, doświadczenie w realizacji różnych działań promocyjnych w sieci
- znajomość zasad budowy stron, wprowadzania produktów, postów pod kątem pozycjonowania, z umiejętnością pozycjonowania stron – opcjonalnie
- nastawienie na realizację celów sprzedażowych i biznesowych
- umiejętność pracy w zespole, energiczność, zaradność, dokładność i dbałość o szczegóły, zmysł graficzny, logiczne myślenie
- umiejętność identyfikacji oczekiwań Klientów i dostosowywania do nich proponowanych rozwiązań
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywne podejście, poszukiwanie nowych rozwiązań
- samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy, sprawność w poruszaniu się w środowisku mediów
- motywacja do stałej nauki i poszerzania własnych kwalifikacji
- umiejętność reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe, konkurencję oraz aktualne trendy specyficzne dla e-commerce
- umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, w tym podzielność uwagi

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę na pełny etat w godz. 8 -16 pon.- piątek ( stacjonarnie w naszym biurze )
- podstawę + prowizję + premię uznaniową
- wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe
- ciekawą pracę w zgranym zespole
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

agapo.pl ul. Słonecznikowa 6b, Częstochowa ( boczna od ul. Alberta, dzielnica Północ )
CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 28 lutego 2019r. na adres: pcnet2@wp.pl

PROSZĘ PRZESYŁAĆ TYLKO CV SPEŁNIAJĄCE W/W KRYTERIA.
Nie interesuje nas praca zdalna!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest PC-NET z siedzibą w Częstochowie ul. Słonecznikowa 6b - więcej w aktualnej Polityce Prywatności. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami  https://agapo.pl/praca-w-pc-net-pm-12.html

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl