wyszukiwanie zaawansowane
» » FESPA 2017 Ricoh prezentuje dwie cyfrowe drukarki DTG innowacja technologia

Kontakt

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Chmura tagów

FESPA 2017 Ricoh prezentuje dwie cyfrowe drukarki DTG innowacja technologia

Data dodania: 10-05-2017

TARGI FESPA 2017 Ricoh PREZENTUJE NAJNOWSZE DRUKARKI DTG

 

   Ricoh zrobił premierę dwóch cyfrowych drukarek do bezpośredniego druku na tekstyliach DTG. Przedstawione urządzenia to – Ricoh Ri 3000 i Ri 6000 (DTG). Nowe rozwiązania będą dostępne dla osób znajdujących się na targach  w strefie firmy nod 8 do 12 maja targach FESPA (hala B4L, stoisko C10).

  Wyniku zastosowania technologii cyfrowej nowe urządzenia Ricoh umożliwiają skrócenie i przyśpieszenie procesu produkcyjnego. Oba modele są kompatybilne z oprogramowaniem AnaRIP, które pozwala na zaawansowaną kontrolę ustawień druku oraz oszacowanie kosztu tuszu wykorzystanego podczas realizacji danego projektu. Najnowsze urządzenia drukujące cechuje również  wysoki stopień niezawodności, wyposażono je w piezoelektryczne głowice wykonane ze stali nierdzewnej. Drukarki DTG RICOH Ri 3000 i Ri 6000 znajdą zastosowanie w druku na koszulkach, torbach tekstylnych, bluzach oraz skarpetkach. Nadruki można realizować na materiałach o różnym składzie począwszy od  100% bawełnianych i 100% poliestrowych do mieszanych (50% bawełna/50% poliester).

   Nowe drukarki Ricoh mają być pod względem eksploatacji niezawodne, zwiększające opłacalność wykonywania dużych nakładów. Jednak największym ich atutem jest doskonała jakość wydruku zarówno na jasnym jak i ciemnym tle - bardzo duża szczegółowość.

Sprzedaż RICOH Ri 3000 i Ri 6000 na rynku europejskim planowana jest na w połowie trzeciego kwartału tego roku.
 

FESPA 2017 Ricoh prezentuje dwie cyfrowe drukarki DTG innowacja technologia
 
FESPA 2017 Ricoh prezentuje dwie cyfrowe drukarki DTG innowacja technologia
 
 

Fespa 2017, najnowsze technologie, najnowsze urządzenia drukujące, nowe drukarki, drukarki dtg, drukowanie na różnych powierzchniach, druk na koszulkach, nadruk na koszulkach, drukowanie na materiale, wykonywanie nadruku na różnych powierzchniach, ricoh nowości, ricoh dtg, ricoh drukowanie, wysokojakościowe wydruki na koszulkach, T-shirt Druk, Precyzyjny nadruk T-shirt, bardzo szczegółowy wydruk na T-shirt,


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl