wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BLOG2 » Naprawa drukarek Częstochowa

Naprawa drukarek CzęstochowaNaprawa drukarek Częstochowa

alt


Naprawa drukarek - gdzie znaleźć serwis oferujący usługę w mieście Częstochowa?

Wszelkie naprawy drukarek w Częstochowie oferuje profesjonalny serwis PC-NET znajdujący się w dzielnicy Północ przy ul. Słonecznikowej 6b. Serwis oferuje swoje usługi już ponad dwadzieścia lat i z pewnością jest jedną z najlepszych firm tego typu działających na terenie miasta i okolic.

Co wchodzi w zakres napraw oferowanych przez firmę PC-NET?

PC-NET Częstochowa proponuje swoim Klientom następujące usługi:

  • naprawa drukarek laserowych
  • naprawa drukarek atramentowych
  • naprawa drukarek igłowych

Jakie marki drukarek naprawia serwis PC-NET?

Wszystkie, które są dostępne na rynku – te nowe, a także starsze modele, których nie można już dostać w punktach sprzedaży. Są to między innymi marki: Epson, HP, Hewlett-Packard, Canon, Konica, Konica Minolta, Samsung, Lexmark, Oki, Rother, Zebra, Panasonic i inne.

Jak przebiega usługa naprawy drukarki?

Technik w pierwszej kolejności sprawdza całe urządzenie, kontroluje poprawność połączenia z komputerem, weryfikuje wydruk oraz szuka przyczyny występującej usterki. Przy okazji naprawy, drukarka jest dokładnie czyszczona zarówno z zewnątrz jak i w środku. Serwisant sprawdza poprawność przejścia papieru i monitoruje, czy nie powstają żadne zacięcia. Sprawdzane są również głowice i wszelkie elementy drukarki wrażliwe na eksploatację.

Wstępna diagnoza

Diagnoza stanu drukarki i przyczyn awarii jest gratis w przypadku zlecenia naprawy. Jeżeli Klient nie zdecyduje się na naprawę, diagnoza wynosi od 20 zł.

Regularne przeglądy

Zawsze zachęcamy naszych Klientów do zlecania regularnych przeglądów swoich drukarek. Taka praktyka zapewnia szybką reakcję serwisu i wyprzedza możliwość powstania kolejnych usterek w wyniku działania tych już obecnych.

 

Okresowe przeglądy gwarantują długą pracę urządzenia i brak ryzyka nieoczekiwanych przestojów. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie dla firm, które na co dzień korzystają z tego typu sprzętów i nie mogą pozwolić sobie na przerwy.

 

Dobry serwis naprawy drukarek

Dobry, profesjonalny serwis naprawy drukarek zadba o ciągłe doskonalenie umiejętności w zakresie oferowanych usług. Zapewni swoim technikom dostęp do najnowszych szkoleń i pozwoli zdobywać kolejne certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę. Otrzymane dyplomy i inne dokumenty uwierzytelniające kompetencje będą wisiały na ścianie, aby zapewnić Klientów o wysokiej jakości usług firmy.

www.naprawadrukarek.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl