wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Atramentowe urządzenia drukujące biznesowe EPSON

Atramentowe urządzenia drukujące biznesowe EPSON

Atramentowe urządzenia drukujące biznesowe EPSON

Warto zwrócić uwagę na dużą jakość drukarek Epson wyposażonych w szereg technologicznych innowacji, włączając w to samonaprawiającą się głowicę drukującą, aby wyeliminować wady wydruku oraz elektrostatyczny pas transferowy, który pozwala zachować wysoką jakość druku przy jego dużej prędkości. Niski poziom zużycia energii podczas procesu drukowania, korzystne koszta eksploatacji przyczyniają się do wypierania urządzeń laserowych w niektórych branżach. Urządzenia cieszą się również dużym uznaniem z racji na niezawodność pracy, która zwiększa wydajność w obiegu dokumentów.
Atrament Durabrite Ultra
Stworzony specjalnie do wydruków biznesowych
Szybkoschnące atramenty Epson DURABrite Ultra stworzono z myślą o drukowaniu dokumentów biznesowych, które będą trwałe i odporne na rozmazywanie.
Pokryte żywicą cząstki pigmentu nie wsiąkają w papier, jak ma to miejsce w przypadku atramentów barwnikowych, lecz przywierają do powierzchni papieru. Dzięki temu atramenty DURABrite Ultra szybko schną i pozwalają uzyskiwać laserową jakość wydruków niezależnie od typu i jakości papieru.

Epson Auto Ink Detection (AID)
Technologia AID firmy Epson wykorzystuje czujnik umieszczony obok głowicy drukującej. Zlicza on ładunki elektryczne z każdej kropli atramentu i na tej podstawie stwierdza ewentualne zatkanie dysz drukujących. W razie wykrycia problemu drukarka automatycznie rozpoczyna cykl czyszczenia. Po kilku sekundach znów jest gotowa do pracy. Rozwiązanie to zapewnia maksymalną precyzję najważniejszych fragmentów drukowanych etykiet, takich jak kody kreskowe i kolorystyczne.

 

alt

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl